KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124098
nr 1512 4098
Oljemålningar
3 st, B V Rehnberg, Signerad, motiv från Lappland/Höga kusten. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x44 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:42:48
19/12 12:51:54
100 kr
19/12 18:24:40